Cenník  

Cenník platný od 20.10.2019
Pre hráčov :: Xbox :: Xbox hry

Bez DPH / s DPH

XBOX 360 Minecraft
Predstavte si to a vybudujte to! Hra Minecraft: Xbox 360 Edition vám umožní vytvárať celé svety z pohodlia vášho gauča. Hrajte sami alebo spolu s priateľmi. Objavujte, budujte a dobývajte! V noci vychádzajú príšery, tak predtým nezabudnite vybudovať skrýšu. Potom sa už však stáva vaším svetom vaša imaginácia. S hrou Minecraft vám čas plynie rýchlejšie! Na využívanie funkcie rozdelenej obrazovky sa vyžaduje televízor so zobrazovaním vo vysokom rozlíšení.
16,40 €
19,60 €
(591,40 Sk)
XBOX ONE Project Spark
Unikátny herný titul, kde budete sami strojcom vlastného sveta a herného príbehu. Jedná sa o výkonný ale zároveň aj jednoduchý nástroj, ako premeniť obyčajné sny do počítačovej podoby. Svoj výtvor si navyše nemusíte nechať len pre seba, ale môžete ho zdieľať s neustále aktívnou komunitou hráčov. Ak vás však zaujme nejaké z vystavovaných diel iného autora, môžete sa ponoriť do jeho vytvoreného sveta a prežívať jeho najroztodivnejšie príbehy.
30,80 €
37,00 €
(1 113,20 Sk)
XBOX ONE Forza Horizon 2
Ak patríte medzi milovníkov rýchlej jazdy alebo obdivovateľov krásnych športiakov, tak si iste u tejto prepracovanej závodnej hry prídete na svoje. Hra ponúka otvorený závodný svet s dramaticky sa meniacim počasím a striedaním dňa a noci. Zasadnúť budete môcť za volant viac ako 200 najlepších áut z celého sveta. Hra bola prepracovaná do 1080p rozlíšenie prinášajúceho veľa drobných detailov. Veľa zábavy si môžete užiť ako pri samostatnom hraní, tak aj v online multiplayery, kde budete môcť zhodnotiť získané skúsenosti.
33,10 €
39,70 €
(1 195,30 Sk)
XBOX ONE Rise of the Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider s impozantnými vysokooktánovými akčnými okamihmi sa odohráva na najkrajších a zároveň najnevľúdnejších miestach na Zemi. Ponúka akčné filmové dobrodružstvo s prvkami boja o prežitie, v ktorom sa pridáte k Lare Croft na jej prvej expedícii s cieľom objaviť tajomstvo nesmrteľnosti.
22,80 €
27,40 €
(825,90 Sk)
XBOX ONE Minecraft Explorers Pack
Minecraft základná hra + Explorers Pack (Čínska mytológia Mashup, Prírodná textúra Pack, Biome Settlers Skin Pack, Battle and Beasts Skin Pack, a Campfire Tales Skin Pack). Nové spôsoby hrania: Preskúmajte úžasné mapy minigames a dobrodružné mapy. Nové funkcie: nekonečné svety, kniha receptov a trh! Hrajte s priateľmi v telefóne, cez Windows 10 alebo konzolu alebo zdieľajte dobrodružstvo s priateľmi v multiplayeroch s rozdelením obrazovky a online.
22,80 €
27,40 €
(825,90 Sk)
XBOX ONE FIFA 16 CZ
Novinky v hre FIFA 16 sa týkajú celého ihriska. Tešiť sa môžete na vyvážený a autentický futbalový zážitok s hrou podľa Vášho gusta a možnosťou prijať náročnejšie výzvy. A sú tu i úplne nové spôsoby hrania!
36,60 €
43,90 €
(1 323,30 Sk)
XBOX ONE Mafia III
Píše sa rok 1968 a pravidlá sa zmenili. Po rokoch strávených vo Vietname Lincoln Clay vie, že rodina nie je to, kde ste sa narodili, ale to, pre koho zomriete. Späť doma v New Orleanse sa Lincoln pokúša zmeniť svoj život, ale staré putá mu bránia opustiť mesto. Bude potrebovať viac než len pár priateľov, aby dokázal prežiť v tomto novom svete. Zíde sa niekto do intenzívnych prestreliek, surových pästných súbojov, alebo za volant. Ale so správnymi ľuďmi, nejakými ťažkými rozhodnutiami a trochu ušpinenými rukami sa môže dostať na čelo podsvetia celého mesta. Je čas založiť novú rodinu.
51,30 €
61,60 €
(1 855,60 Sk)
XBOX ONE Star Wars Battlefront
Pocíťte zlovestný dupot AT-AT kráčajúceho Vašim smerom, zatiaľčo jednotky rebelov pália zo svojich blasterov na imperiálne speedery, ktoré svištia okolo. Vzhliadnite na oblohu, kde zvádzajú boje letky stíhaček X-wing a TIE Fighter. Pripravte sa prežiť impozantné bitky zo sveta Star Wars.
37,10 €
44,50 €
(1 340,30 Sk)
XBOX ONE Quantum Break + Alan Wake
Quantum Break je hra od tvorcov Alan Wake a Max Payne a na konzolu XBOX One ju prináša spoločnosť Remedy Games. Alan Wake je akčná hra z pohľadu tretej osoby, hrdinom je tragickou láskou zlomený muž so symbolickým menom (Alan Wake ? teda A. Wake) a herný zážitok doslova preteká inšpiráciami z kníh či filmov.
48,90 €
58,70 €
(1 768,60 Sk)
XBOX ONE Battlefield Hardline
V hre Battlefield Hardline si splníte svoj sen v úlohe policajta alebo zločinca. Tento akčný titul je kombináciou intenzívneho systému hry pre viac hráčov, známeho zo série Battlefield, a emotívneho príbehu, ktorý sa svojím štýlom blíži moderným televíznym kriminálkám. V dramatickej kampani pre jedného hráča sa ujmete úlohy mladého detektíva Nicka Mendozy, ktorý sa vydáva do súkromnej bitky naprieč celou krajinou s cieľom pomstiť sa za zradu bývalým parťákom. V nových režimoch pre viac hráčov, ako sú napríklad Lúpež (Heist) alebo Rescue (Záchrana), je vašou úlohou chytať kriminálnikmi, vylupovať sejfy a zachraňovať rukojemníkov podľa toho, na ktorej strane zákona stojíte. Vitajte na svojom novom ihrisku.
16,90 €
20,30 €
(610,50 Sk)
XBOX ONE NHL 16 CZ
NHL 16 prichádza na ľad s cieľom ponúknuť nové spôsoby hry v tímovom podaní. V najobľúbenejších singleplayerových režimoch Vás čakajú nové funkcie a prvky, všetky hráčske pozície sa dočkali zmien v hrateľnosti a bezkonkurenčná prezentácia zápasov opäť navodí skvelú atmosféru. Na vývoji ročníka 16 sa viac než kedykoľvek predtým podieľali svojimi návrhmi fanúšikovia série
36,10 €
43,40 €
(1 306,20 Sk)
XBOX ONE Tom Clancy Rainbow Six: Siege
Tom Clancys Rainbow Six: Siege je novým dielom uznávanej FPS Rainbow Six pre novú generáciu konzol a PC. Inšpirovaná realitou protiteroristických agentov po celom svete, Vás hra Rainbow Six: Siege pozýva ovládnuť umenie ničenia. Intenzívne konfrontácie zblízka, vysoká úmrtnosť, taktika, tímová hra a výbušná akcia sú stredobodom hrateľnosti. Multiplayerová hrateľnosť Rainbow Six: Siege nastavuje novú latku pre intenzívne prestrelky a stratégie vďaka bohatým skúsenostiam z predchádzajúcich Rainbow Six hier.
31,80 €
38,20 €
(1 149,30 Sk)
XBOX ONE Dead Rising 4
Vo Willamette, Colorado je dovolenková sezóna a mysteriózna záplava obsadila Williamette Memorial Megaplex Mall, a priľahlé mesto s nebezpečnými, smrteľnými predátormi. Pridajte sa k Frankovi Westovi pri prieskume obrovského otvoreného sveta plného nebezpečných zombie a miliónov ciest ako ich zabiť, pri tom ako sa budete snažiť odhaliť pravdu za prepuknutím zamorenia, alebo zomriete pri snahe o vaše ciele.
48,00 €
57,60 €
(1 735,80 Sk)
XBOX ONE Forza Horizon 3
V hre Forza Horizon 3 bude naším novým domovom Austrália. Zem protinožcov bola pretvorená na doposiaľ najväčší a najrozmanitejší otvorený svet v sérii, bude dokonca dvojnásobne väčší ako mapa v hre Forza Horizon 2. Hra zachytáva pôsobivú prírodnú krásu, neskutočnú rozmanitosť a prírodnú rôznorodosť, ktorá robí z tejto krajiny jednu z najpopulárnejších turistických destinácií.
30,30 €
36,40 €
(1 095,60 Sk)
XBOX ONE NHL 17
Prežite svoj hokejový sen v nových režimoch Draft šampiónov a Svetový pohár, podmaňte si ľad vďaka komplexnému ovládanie autenticky reagujúcich brankárov, úplne novému poňatie súbojov pred bránkou v útočnej i obrannej tretine a vylepšenému systému kolízne fyziky. Jednoducho ten najlepší herný hokejový zážitok. To je NHL 17
38,50 €
46,20 €
(1 390,90 Sk)
XBOX ONE FIFA 17 CZ
FIFA 17 prvýkrát využíva nekompromisný výkon enginu Frostbite a prináša tak revolúciu do samotnej hrateľnosti a zážitku z hry. Tešiť sa môžete na inovácie v spôsobe myslenia a pohybu futbalistov či fyzickom kontakte s protivníkmi. To vám umožní účinný prechod do ofenzívy, čím si podmaníte každý okamih na ihrisku. Vôbec prvýkrát v histórii hra ponúkne aj príbehovú kampaň pre jedného hráča.
51,00 €
61,20 €
(1 842,30 Sk)
XBOX ONE Titanfall 2
V hre sa predstaví novinka v podobe priťahovacieho lana, vďaka ktorému sa dostanete do vášho Titana a taktiež oveľa väčší, dynamickejší dizajn mapy. Hra by mala taktiež predstaviť ambiciózne mechaniky, ako napríklad využitie akrobacie parkúr v teréne pri niektorých Titanoch.
51,40 €
61,70 €
(1 858,50 Sk)
XBOX360 FIFA 17
FIFA 17 prvýkrát využíva nekompromisný výkon enginu Frostbite a prináša tak revolúciu do samotnej hrateľnosti a zážitku z hry. Tešiť sa môžete na inovácie v spôsobe myslenia a pohybu futbalistov či fyzickom kontakte s protivníkmi. To vám umožní účinný prechod do ofenzívy, čím si podmaníte každý okamih na ihrisku. Vôbec prvýkrát v histórii hra ponúkne aj príbehovú kampaň pre jedného hráča.
41,70 €
50,00 €
(1 506,70 Sk)
XBOX ONE Forza Motorsport 7 Standard Edition CZ/SK
Nová Forza je tá najväčšia, akú štúdio Turn 10 vytvorilo a 7 prinesie cez 700 áut a cez 30 prostredí s viac ako 200 okruhmi. ForzaTech zaručilo skutočné 4K rozlíšenie pri 60 FPS a podporu HDR.
36,20 €
43,50 €
(1 310,30 Sk)
XBOX ONE Super Lucky's Tale
Hra Super Lucky's Tale je pôvabná adventúra, ktorá sleduje príbeh optimistického, energického a roztomilého hrdinu pri jeho ceste za vnútornou silou a pomoci sestre získať knihu vekov od Jinx. Jinx je mysteriózny zločinec, ktorý sa snaží zmeniť svet, ale kvôli akým dôvodom? Na ceste stretnete zábavné obsadenie podporných postáv a záporákov.
16,40 €
19,60 €
(591,40 Sk)
XBOX ONE Rush: A Disney Pixar Adventure GYN-00020
Popis produktu: "Rush: A Disney Pixar Adventure" pozýva rodiny a fanúšikov všetkých vekových kategórií na úžasnú návštevu šiestich obľúbených filmov z produkcie Disney/Pixar. Utvorte tím s postavami z filmov Rodinka Úžasných, Ratatouille, Hore, Autá, Príbeh hračiek a Hľadá sa Dory a vyriešte hádanky a odhaľte skryté tajomstvá. Všetko v rozlíšení 4K Ultra HD a HDR., hral je lokalizovaná aj v češtine
16,40 €
19,60 €
(591,40 Sk)
XBOX ONE Disneyland Adventures
Zažite jedinečnú návštevu Disneylandu. Choďte na miesta, kde ožívajú rozprávkové a sny sa stávajú skutočnosťou z pohodlia domova. Preskúmajte celý Disneyland od hlavnej ulice US Main Street až po zvieraciu Critter Country. Pomôžte Petrovi Panovi poraziť kapitána Hooka, tľapnite si s Mickey Mousom a obbímte Snehulienku.
16,40 €
19,60 €
(591,40 Sk)
XBOX ONE Crackdown 3
V úlohe super agenta zastavte zločin v hre plnej chaosu a deštrukcie. Z nikade zaútočil nový nepriateľ. Hlavné metropolitné časti sú pod útokom s doposiaľ nevídanou úrovňou zločinu. Po útoku sa agentúra dostala k horúcej stope a teraz sa pred ničím nesmie zastaviť pred nájdením vinníkov a doručením spravodlivosti.
48,00 €
57,60 €
(1 735,80 Sk)
XBOX ONE Zoo Tycoon Ultimate Animal Edition
Preneste svoju predstavivosť k "Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection". Navrhnite si vlastnú zoologickú záhradu, osvojte si zvieratá, postarajte sa o nich a spravujte ZOO sami alebo s až štyrmi spoluhráčmi na Xbox Live. Táto simulácia zoo očarí milovníkov zvierat všetkých vekových kategórií.
16,40 €
19,60 €
(591,40 Sk)
XBOX ONE Just Dance 2018
Just Dance sa vracia! Bez ohľadu na to odkiaľ ste, koľko máte rokov a či ste panda, alebo mrkva sa môžete tešiť na ďalšiu tanečnú party, pretože to táto tanečná séria znova roztáča! Tancujte na 40 najlepších piesní uplynulého roka, medzi ktorými nechýbajú hity od Bruna Marsa, Ariany Grande a Nicki Minaj, či Shakiry. Všetko čo potrebujete je smartfón a party sa môže začať. Taktiež tu nájdete denné výzvy, alebo trojmesačné členstvo v Just Dance Unlimited, kde máte prístup k viac ako 300 piesňam.
34,90 €
41,80 €
(1 260,50 Sk)
XBOX ONE State of Decay 2
State of Decay 2 vás ponorí do úplne novej fantázie o prežitie zombie apokalypsy pre viacerých hráčov. Vytvorte komunitu, spolupracujte s ostatnými hráčmi alebo hrajte sólo, aby ste prekonali problémy a preskúmali svoj vlastný unikátny príbeh vo svete, ktorý si pamätá rozhodnutia, ktoré urobíte. Hrajte ako skupina alebo jednotlivec v zombie apokalyptickom otvorenom svete. (CS/EL/HU/SK CEE Blu-ray)
22,90 €
27,40 €
(826,30 Sk)
XBOX ONE Forza Horizon 4
Po prvý krát v histórii závodných hier si užite dynamické ročné obdobia v zdieľanom otvorenom svete. Preskúmajte prekrásne scenérie, nazbierajte viac ako 450 automobilov a staňte sa Horizon hviezdou v historickej Británii.
48,00 €
57,60 €
(1 736,20 Sk)
XBOX ONE Player Unknowns Battlegrounds (PUBG) V1.0
Jedná sa o multiplayerovú hru, ktorá vyžaduje Zlaté členstvo Xbox Live. Svetový fenomén, ktorý predal cez 15 miliónov kópií na PC sa rúti na konzole a to exkluzívne na Xbox One. Hra vrhne hráča do súboja o prežitie plného adrenalínových súbojov, kedy ten posledný nažive vyhráva. Zbierajte zásoby, nájdite zbrane a vybavte sa natoľko dobre, aby ste porazili svoju konkurenciu.
22,80 €
27,40 €
(825,90 Sk)
XBOX ONE MINECRAFT Master Collection
Vytvárajte čokoľvek, čo si dokážete predstaviť. Skúmajte úžasné hory a živé oceány nekonečných svetov, ktoré ďalej rozširujú bezplatné aktualizácie hry, úžasné mapy vytvorené komunitou, servery, vzrušujúce minihry a ďalší obsah. Prežívajte online s priateľmi prostredníctvom konzoly, mobilného zariadenia a systému Windows 10 alebo sa podeľte o dobrodružstvo doma na rozdelenej obrazovke v hre pre viacerých hráčov. Táto kolekcia zahŕňa: 1000 MINCÍ, ktoré môžete použiť na získanie máp, vzhľadov, balíkov textúr a ďalšieho obsahu z Trhoviska v hre. ÚVODNÝ BALÍK: Mash-up Grécka mytológia, Balíček plastických textúr, Balíček vzhľadov 1 a Balíček vzhľadov Darebáci. BALÍK AUTOROV: Mash-up Sen dobrodruha a Zimný festival minihier od Noxcrew, Spomienky na korzárov od Imagiverse, Balíček textúr PureBDcraft od BDcraft, Balíček vzhľadov Pastelové farby od Eneija a Divočina: savana od PixelHeads.
36,20 €
43,50 €
(1 310,30 Sk)
XBOX ONE MINECRAFT Base Limited Edition
Vytvorte čokoľvek, čo si dokážete predstaviť. Preskúmajte majestátne hory a oceány v nekonečných svetoch, ktoré sú ďalej rozšíriteľné napríklad pomocou bezplatných aktualizácií hry, úžasných máp od komunity, serverov a napínavých minihier. Môžete hrať online s priateľmi na konzole, na mobile a vo Windows 10, alebo svoje dobrodružstvo zdieľať doma pri hraní s viacerými hráčmi na rozdelenej obrazovke. Starter Collection obsahuje základnú hru Minecraft, 700 mincí
16,40 €
19,60 €
(591,40 Sk)
XBOX ONE MINECRAFT Starter Collection
Vytvorte čokoľvek, čo si dokážete predstaviť. Preskúmajte majestátne hory a oceány v nekonečných svetoch, ktoré sú ďalej rozšíriteľné napríklad pomocou bezplatných aktualizácií hry, úžasných máp od komunity, serverov a napínavých minihier. Môžete hrať online s priateľmi na konzole, na mobile a vo Windows 10, alebo svoje dobrodružstvo zdieľať doma pri hraní s viacerými hráčmi na rozdelenej obrazovke. Starter Collection obsahuje základnú hru Minecraft, 750 mincí, sadu obsahu na stiahnutie pre začiatočníkov.
22,80 €
27,40 €
(825,90 Sk)
XBOX ONE FIFA 19 SK/CZ
FIFA 19 s podporou Frosbite engine prinasa skutočne majstrovské zážitky na ihrisku a aj mimo neho. Prvýkrát s prestížou UEFA Champions League (Liga Majstrov). Vo Fife 19 sa stanete skutočným šampiónom! Môžete sa tešiť na vylepšený režim "The Journey - Cesta", ktorý pokračuje v úspešnej sérii a tento krát prichádza s najslávnejšou futbalovou súťažou, Ligou Majstrov.
43,90 €
52,70 €
(1 587,60 Sk)
XBOX ONE NHL 19 CZ/SK
S NHL 19 sa hokej vracia k svojim koreňom pod šíre nebo. Zahraj si na vonkajších klziskách a v rámci nových i staronových režimov sa vydaj na cestu z miestneho zamrznutého rybníka až medzi profesionálov. Zmeraj svoje sily proti viac ako dvom stovkám najväčších hokejových legiend vrátane Waynea Gretzkyho, o ktorých autentické stvárnenie sa stará najmodernejšia technológia Real Player Motion.
56,00 €
67,20 €
(2 024,50 Sk)
XBOX ONE Hellblade: Senua's Sacrifice
Zažite tu najepickejšiu výpravu do vojnových mýtov a šialenstva. Hra od tvorcov Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West a DmC: Devil May Cry. Vo Vikingskej ére sa jedna zlomená keltská bojovníčka vydáva na desivú výpravu do vikingského pekla, aby tam zviedla boj o dušu svojho mŕtveho milenca. Hra Hellblade: Senua's Sacrifice bola vyvinutá v spolupráci s neurológmi a ľuďmi, ktorí majú zkúsenosti s psychózami a zavedie Vás hlboko do Senuininej mysle.
22,90 €
27,50 €
(827,50 Sk)
Pre hráčov :: Xbox :: Xbox príslušenstvo

Bez DPH / s DPH

XBOX ONE Bezdrôtový Gamepad ELITE
Bezdrôtový ovládač Xbox Elite navrhnutý v spolupráci s profesionálnymi hráčmi umožňuje využiť naplno vaše schopnosti a prispôsobenie vášmu jedinečnému štýlu hrania. Pri hraní hier využijete špičkovú presnosť, vyššiu rýchlosť a prispôsobené ovládanie ako nikdy predtým.
110,20 €
132,20 €
(3 982,90 Sk)
XBOX LIVE Gold karta 12 mesiace -elektronický kluč
Zlatá karta na prístup k účtu online Xbox Live, aktivujúca sa 12 mesiacov, pomocou rozšírených funkcií Xbox 360 na konzolách Xbox 360 a Xbox One, prístupu k hre zadarmo a skvelým zľavám, prístupu k radu inteligentných funkcií a aplikácií. Elektronický Kód pre vaše zlaté členstvo v Xbox Live po dobu 12 mesiacov. So zlatým členstvom získate 2 hry mesačne, zľavy v Xbox store alebo si jednoducho vychutnajte populárne aplikácie, najnovšie HD filmy, televízne relácie, športové záznamy, koncerty a ďalšie.
46,40 €
55,70 €
(1 677,50 Sk)
XBOX ONE Káblový Gamepad pre Windows
Herný ovládač pre konzolu Xbox One s káblovým pripojením k počítaču, možno si vybrať medzi káblom a bezdrôtovým pripojením ku konzole, inovované páčky, presnejšie D-pad a ďalších viac ako 40 vylepšení, veľmi pohodlné uchopenie.
44,10 €
52,90 €
(1 594,30 Sk)
XBOX LIVE Gold karta 3 mesiace - elektronický kluč
Gold členská karta pre Xbox Live; Pripojenie konzoly Xbox k internetu Získanie prístup k mnohým aplikáciám a mnohým ďalším výhodám. 3 mesiace ju môžete používať pre Xbox 360 aj Xbox One.
19,00 €
22,80 €
(685,80 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad Black
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth? si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
44,10 €
52,90 €
(1 594,30 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad Blue
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE S Vertical Stand
Vertikálny stojan určený pre konzoly XBOX ONE S. Pomocou neho môžete postaviť svoj xbox do vertikálnej polohy a nebude zaberať až tak veľa miesta.
18,20 €
21,80 €
(657,80 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad Red
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový adaptér X1/PC
Xbox One S Bezdrôtový adaptér pre pripojenie X1 ovladača k PC
20,40 €
24,50 €
(737,00 Sk)
XBOX ONE Nabíjacia sada k ovládaču
Nabíjacia sada pre herný ovládač Microsoft Xbox ONE Wireless Controller obsahuje Li-Ion akumulátor a nabíjací kábel USB. Už nikdy nebudete musieť prerušovať hru. Nabíjajte svoj bezdrôtový ovládač počas hrania alebo aj v stand-by režime. Batéria bude plne nabitá do 4 hodín.
20,40 €
24,50 €
(739,10 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad sivo-zelený WL3-0006
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad Combat Tech Special
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad White SE contr.
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad White
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
44,10 €
52,90 €
(1 594,30 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad Armed Forces II SE
Vyskúšajte vyššie pohodlie bezdrôtového ovládača pre Xbox One S, Xbox One a Xbox One X s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE STEREO Súchadlá
Stereofónny headset pre konzolu Xbox One so skvelým a úplne čistým zvukom, súčasťou balenia adaptér pre stereofónne headsety, frekvenčný rozsah 20Hz až 20 kHz, kvalitný mikrofón.
38,30 €
45,90 €
(1 383,20 Sk)
XBOX ONE Bezdrôtový Gamepad ELITE white
Bezdrôtový ovládač Xbox Elite navrhnutý v spolupráci s profesionálnymi hráčmi umožňuje využiť naplno vaše schopnosti a prispôsobenie vášmu jedinečnému štýlu hrania. Pri hraní hier využijete špičkovú presnosť, vyššiu rýchlosť a prispôsobené ovládanie ako nikdy predtým. V bielej farbe
110,10 €
132,10 €
(3 980,90 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad Grey/Blue
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE S Bezdrôtový Gamepad Phantom Black SE
Vyskúšajte vyššie pohodlie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox One S a Xbox One s uhladenejším, zmodernizovaným dizajnom a textúrovaným úchopom. Určite vás poteší aj možnosť premapovania tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom. Vďaka technológii Bluetooth si svoje obľúbené hry môžete zahrať v počítačoch a tabletoch so systémom Windows 10.
47,70 €
57,30 €
(1 725,30 Sk)
XBOX ONE CHAT Súchadlá
Chatovací headset pre konzolu Xbox One sa skvelým a úplne čistým zvukom, pripojenie k hernému ovládaču, kvalitný mikrofón. Svojich priateľov a aj protivníkov budete počuť vo vysokej širokopásmové kvalite. Headset je navrhnutý pre pohodlné použitie pri dlhom hraní.
20,40 €
24,50 €
(739,10 Sk)
Pre hráčov :: Xbox :: Xbox konzoly

Bez DPH / s DPH

XBOX ONE S 500GB RL + FIFA18 + 3m gold + 2nd contr
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan nie je súčasťou), 500GB pevný disk + Rocket league + FIFA 18 + 3-mesačný Xbox LIVE GOLD + 2. ovládač
304,90 €
365,90 €
(11 021,60 Sk)
XBOX ONE S 500GB Forza Horizon 3 +HW + JD2018
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan nie je v balení), 500GB pevný disk + obsahuje hru Forza Horizon 3 a rozšírením Forza Horizon 3 Hot Wheels; Just Dance 2018 14 dňové Xbox LIVE GOLD;
222,90 €
267,50 €
(8 057,40 Sk)
XBOX ONE S 1TB Sea of Thieves
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan nie je v balení), 1TB pevný disk + hra Sea of Thieves; 14 dňové Xbox LIVE GOLD; 1 mesačný Xbox Game Pass
258,30 €
310,00 €
(9 337,70 Sk)
XBOX ONE S 1TB + Shadow of Tomb Raider
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan), 1TB pevný disk + Shadow of Tomb Raider
258,30 €
310,00 €
(9 337,70 Sk)
XBOX ONE X 1TB + Forza Horizon 4 + Forza 7
Toto je najvýkonnejšia 4K konzola na svete! Vďaka výkonu vyššiemu o 40 % v porovnaní s ktoroukoľvek inou konzolou zažijete pohlcujúcu hru v rozlíšení True 4K. Hry sa na konzole Xbox One X hrajú lepšie. Osemjadrový procesor x86 Vám umožňuje okamžite jednoducho prepínať medzi hrou a obľúbenými aplikáciami súvisiacimi so zábavou., Funkcia HDMI pass-through Vám umožňuje sledovať televízne vysielanie prostredníctvom konzoly Xbox, čo z prepínania vstupov robí takmer prehistorickú predstavu., 12 GB pamäte RAM a 1 TB pevný disk poskytujú dostatok miesta pre Vaše hry, ukážky, filmy, aplikácie, hudbu a omnoho viac., Možnosť sledovania filmov a hrania hier v 4K Ultra HD rozlíšení + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7
432,30 €
518,80 €
(15 628,90 Sk)
XBOX ONE S 1TB + Forza Horizon 4
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan), 1TB pevný disk + Hra Forza Horizon 4
258,30 €
310,00 €
(9 337,70 Sk)
XBOX ONE S 1TB + Battlefield V
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan), 1TB pevný disk . Hra Battlefield V, 14-denný Xbox LIVE GOLD
258,30 €
310,00 €
(9 337,70 Sk)
XBOX ONE X 1TB + Metro Exodus
Toto je najvýkonnejšia 4K konzola na svete! Vďaka výkonu vyššiemu o 40 % v porovnaní s ktoroukoľvek inou konzolou zažijete pohlcujúcu hru v rozlíšení True 4K. Hry sa na konzole Xbox One X hrajú lepšie. Osemjadrový procesor x86 Vám umožňuje okamžite jednoducho prepínať medzi hrou a obľúbenými aplikáciami súvisiacimi so zábavou., Funkcia HDMI pass-through Vám umožňuje sledovať televízne vysielanie prostredníctvom konzoly Xbox, čo z prepínania vstupov robí takmer prehistorickú predstavu., 12 GB pamäte RAM a 1 TB pevný disk poskytujú dostatok miesta pre Vaše hry, ukážky, filmy, aplikácie, hudbu a omnoho viac., Možnosť sledovania filmov a hrania hier v 4K Ultra HD rozlíšení + Metro Trilógia (Metro Exodus, Metro 2033 Redux I, Metro: Last Light Redux) + 14 denná skúšobná doba služby Xbox Live Gold + Skúšobné predplatné Xbox Game Pass na 1 mesiac
431,20 €
517,40 €
(15 588,40 Sk)
XBOX ONE S 1TB + Tom Clancy Division 2
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan), 1TB pevný disk + hra: Tom Clancy Division 2 + 1-mesačné členstvo Xbox LIVE GOLD + 1-mesačný prístup do Xbox Game Pass
258,30 €
310,00 €
(9 337,70 Sk)
XBOX ONE X 1TB čierna + Tom Clancy Division 2
Toto je najvýkonnejšia 4K konzola na svete! Vďaka výkonu vyššiemu o 40 % v porovnaní s ktoroukoľvek inou konzolou zažijete pohlcujúcu hru v rozlíšení True 4K. Hry sa na konzole Xbox One X hrajú lepšie. Osemjadrový procesor x86 Vám umožňuje okamžite jednoducho prepínať medzi hrou a obľúbenými aplikáciami súvisiacimi so zábavou., Funkcia HDMI pass-through Vám umožňuje sledovať televízne vysielanie prostredníctvom konzoly Xbox, čo z prepínania vstupov robí takmer prehistorickú predstavu., 12 GB pamäte RAM a 1 TB pevný disk poskytujú dostatok miesta pre Vaše hry, ukážky, filmy, aplikácie, hudbu a omnoho viac., Možnosť sledovania filmov a hrania hier v 4K Ultra HD rozlíšení + Tom Clancys The Division 2 + 14 denná skúšobná doba služby Xbox Live Gold + Skúšobné predplatné Xbox Game Pass na 1 mesiac
432,30 €
518,80 €
(15 628,90 Sk)
XBOX ONE S 1TB + Anthem: Legion of Dawn Edition
S v názve konzoly znamená SLIM. Nový Xbox One je podstatne menší, kompaktnejší. Xbox One S je teda o 40% menší ako pôvodný Xbox One, menej miesta vám zaberie aj vďaka vstavanému zdroju a postaviť ho budete môcť vertikálne a aj horizontálne (vertikálny stojan), 1TB pevný disk + hra: Anthem: Legion of Dawn Edition+ 1-mesačné členstvo Xbox LIVE GOLD + 1-mesačný prístup do Xbox Game Pass
258,30 €
310,00 €
(9 337,70 Sk)
Pre hráčov :: Volanty :: rôzne

Bez DPH / s DPH

Tracer Steering Whell Sierra USB
Racer Sierra herný volant pre PC / PS2, USB. Počet tlačidiel: 12, Typ konektora: USB, Operačný systém: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista, Vibrácie: áno, Pedály: áno, Dualpad-4-way, Otočenie: max. 180 stupnov, Spätná väzba: áno, Farba: čierna, Šírka: 25 cm, Výška: 25 cm, Hĺbka: 29 cm, Čistá hmotnosť: 1.375 kg
24,70 €
29,60 €
(891,30 Sk)
THRUSTMASTER Volant GTE Add-On Ferrari 458
Vymeniteľný volant pre volanty značky Thrustmaster, konkrétne rady T300, T500 a TX navrhnutý pod oficiálnou licenciou Ferrari. Realistické prevedenie, priemer 28 cm, 2 ovládače radenia na bicykli volante, 6 akčných tlačidiel, exkluzívny 3-polohový Manettino prepínač s funkciou Push v stredu, D-pad.
76,10 €
91,30 €
(2 751,70 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T80
Kvalitné pretekársky volant je určený pre PlayStation 4 a 3, sada veľkých nastaviteľných pedálov, brzdový pedál s progresívnym odporom, dve páčky sekvenčného radenia, 11 akčných tlačidiel, Multismerová D-Pad, tlačidlo Share, Bungee Cord technológiu s realistickým lineárnym odporom.
78,40 €
94,10 €
(2 834,30 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T300 Ferrari 599XX EV
Užite si maximálne vybavený set herného volantu a pedálov. Autentický volant Ferrari 599XX EVO s pedálmi Thrustmaster T3PA Vám poskytnú úchvatný zážitok z jazdy a poskytnú pocit maximálneho pretekárskeho luxusu. Plne vybavený volant s oficiálnou PlayStation certifikáciou. Užite si realistický zážitok z jazdy so všetkými najmodernejšími technológiami Thrustmaster v kvalitnom balení vyladenom práve pre PlayStation systémy.
327,00 €
392,40 €
(11 822,90 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále TMX Force Feedback
Ergonomicky tvarovaný 11 "/ 28 cm volant TRUSTMASTER TMX Force Feedback, rotácia od od 270 ° do 900 °, podporuje Xbox One, Windows 10/8/7 / Vista, nastaviteľné pedále, kompatibilný s T3PA a T3PA-PRO pedálovými setmi. Kompatibilný s PC a Xbox ONE, Xbox ONE S a Xbox ONE X
140,80 €
168,90 €
(5 089,10 Sk)
WHEEL STAND PRO Stojan TR T300RS DeLuxe V2
Wheel Stand Pro T300/TX Deluxe V2 je mimoriadne kvalitný stojan na volant a pedále, ktorý ako zanietený hráč určite oceníte. Je otočný až o 360° a sklon si možno prispôsobiť podľa vlastnej potreby. Svojim kvalitným spracovaním zaručuje naozaj dlhú životnosť i pohodlnú manipuláciu počas celej doby. Protišmyková guma chráni podlahu pred mechanickým poškodením.
82,90 €
99,40 €
(2 995,80 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T300 RS
Vysoko kvalitný volant s pedálmi a precíznou technológiou Force Feedback, volant s priemerom 28 cm, nastaviteľná rotácie o 270 - 1080 stupňov, vymeniteľný volant v GT štýle, presné a odolné bezkontaktné snímanie pohybu s rozlíšením 16-bit - 65536 hodnôt, dva pedále s dlhým vedením, progresívnym odporom a možnosťou nastavenia polohy, 13 tlačidiel, D-Pad, kvalitná konštrukcia, vysoká stabilita, pre platformy PS3, PS4 a PC.
248,10 €
297,70 €
(8 968,80 Sk)
THRUSTMASTER Volant TM Leather 28 GT
Originálny prídavný volant v štýle GT, potiahnutý kožou, priemer 28 cm, dve radiace pádla priamo na volante. Volant je určený pre volanty značky Thrustmaster, konkrétne rady T300, T500 a TX.
127,90 €
153,50 €
(4 624,70 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T150 Ferrari
Oficiálna sada volantu a pedálov pre PlayStation 4 a PlayStation 3, ktorá je tiež kompatibilná s PC. Volant má priemer až 28 cm a je plne vybavený modernými technológiami ako je Force Feedback či 1080° otáčanie. Veľká sada pedálov ešte viac pridáva k realistickému dojmu z každej pretekárskej hry.
142,10 €
170,60 €
(5 138,50 Sk)
THRUSTMASTER Základňa Xbox One a PC
Samostatná základňa pre volanty Thrustmaster (TM Leather 28 GT Wheel, Ferrari F1 Wheel, Ferrari GTE Wheel), Force Feedback technológia, uhol otáčania 270 ° -900 °, Kompatibilný s PC a Xbox ONE, Xbox ONE S a Xbox ONE X
196,00 €
235,20 €
(7 085,60 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále TX Leather
Špičkový pretekársky volant TX bol vyvinutý v úzkej spolupráci Thrustmaster s Microsoftom a je plne prispôsobený pre XBOX One, vrátane Binder ID a tlačidla XBOX One Guide. Volant je určený pre skutočných milovníkov automobilových pretekov a je vybavený pedálmi Thrustmaster T3PA a páčkami sekvenčného radenia. Táto nová generácia volantu prináša dokonalý zážitok pri hre Forza Motorsport 5 a ďalších budúcich pretekárskych hier na XBOX One. Pocit, ktorý ste nikdy predtým nezažili. Kompatibilný s PC a Xbox ONE, Xbox ONE S a Xbox ONE X
319,20 €
383,00 €
(11 539,10 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T300 RS/T3PA
Exkluzívny volant kovového prevedenia s pogumovaným povrchom. Rozsah otáčania volantu až 1080 °, 13 tlačidiel, osemsmerný D-Pad, radenie pod volantom, Force Feedback a technológie H.E.A.R.T. HallEffect. Volant je dodávaný s kovovými a plne tlakovo nastaviteľnými pedálmi s progresívnym odporom. Kompatibilita edícia s PS3 / PS4 a s PC.
281,10 €
337,30 €
(10 162,00 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále TMX Pro/T3PA
Sada volantu a pedálov T3PA s plynulým a tichým Force Feedback s neuveriteľne rýchlou odozvou a realistickým silovým účinkom. Otočný uhol volantu 270 ° - 900 °, priemer volantu 28 cm, dve veľké sekvenčné radiacej páky a spínač so životným cyklom presahujúcu 500 000 aktiváciou. Sada pedálov pozostáva zo spojkového, plynového a brzdového pedála, ktoré sú ľahko upraviteľné podľa potrieb a požiadaviek. Kompatibilný s PC a Xbox ONE, Xbox ONE S a Xbox ONE X
177,40 €
212,90 €
(6 414,30 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T150 Pro/T3PA
Všestranný volant kompatibilné s PS4, PS3 a počítačom. Ovládače Thrustmaster pre zaistenie najnovšej verzie firmware. Force Feedback pre nastavenie výkonnosti. Praktický volant s priemerom 28 cm s 13ti tlačidlami a D-Padom. Volant pokrytý protišmykovou vrstvou, radiacej páky v kovovom prevedení. 3 pedále s nastaviteľnou rozstupom do troch polôh a dvoch uhlov. Zariadenie je možné upevniť na každý stôl. Rotačný uhol od 270 ° do 1080 °
177,40 €
212,90 €
(6 414,30 Sk)
THRUSTMASTER Volant a základňa TS-PC Racer
Simulátor, ktorý kombinuje základňu s pokročilými technológiami budúcich generácií. Prináša otočný volant až do 1080 ° uhla v semišovom prevedení. Pripojenie k PC. Otočný gombík s 3 pozíciami pre odozvu pri závodu, 6 tlačidiel pre prístup k navigačnému menu a kontrolu, 2 kovové radiacej pádla z lešteného, brúseného hliníka
431,20 €
517,40 €
(15 588,40 Sk)
WHEEL STAND PRO Stojan TR Spider červený
Stojan pre pripevnenie volantu a pedálov, skladacie, pre modely Thrustmaster F458 Spider / Thrustmaster F458 / F430 / Thrustmaster T80 / T100 / Driving Force GT / PRO / EX / FX
72,70 €
87,20 €
(2 627,80 Sk)
WHEEL STAND PRO Stojan TR Spider čierny
Stojan pre pripevnenie volantu a pedálov, skladacie, pre modely Thrustmaster F458 Spider / Thrustmaster F458 / F430 / Thrustmaster T80 / T100 / Driving Force GT / PRO / EX / FX
72,70 €
87,20 €
(2 627,80 Sk)
WHEEL STAND PRO Stojan TR T500RS DeLuxe V2
Stojan na pripevnenie volantu a pedálov, skladací, na modely G25 / G27 / G29 / G920 / Driving Force GT/PRO/EX/FX/T500RS / T300RS / F430
79,60 €
95,60 €
(2 878,80 Sk)
THRUSTMASTER Radiaca páka TH8A
Úplne nová sada radiacich pák pre volanty Thrustmaster T500 RS, T300 RS, T300 RS Ferrari GTE, Ferrari 458 Italia Edition (Xbox One), Ferrari 458 Spider Racing Wheel. Kompatibilný s PC a Xbox ONE, Xbox ONE S a Xbox ONE X
127,90 €
153,50 €
(4 624,70 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále FERRARI 458
Kvalitný volant s pedálmi v štýle Ferrari 458 Italia, volant s priemerom 28 cm, rotácie o 270 stupňov, dva pedále, sekvenčné radenie, 8 tlačidiel a osemsmerný D-Pad, kvalitná konštrukcia, vysoká stabilita, pre rozhranie USB a platformy XBOX360 a PC.
70,60 €
84,70 €
(2 552,40 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále Ferrari 458 SP
Thrustmaster Ferrari 458 Spider je prvý oficiálny volant pre Xbox One. Ferrari 458 Spider umožňuje hráčom zažiť bezkonkurenčný zážitok z jazdy a vzrušenie zo závodných hier. Volant vyniká jednoduchosťou použitia, vysoko výkonnou technológiou a zaujímavou cenou. Kompatibilný s PC a Xbox ONE, Xbox ONE S a Xbox ONE X
78,00 €
93,50 €
(2 818,10 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T300
Vysoko kvalitný volant s pedálmi a precíznou technológiou Force Feedback, volant s priemerom 28 cm, nastaviteľná rotácie o 270 - 1080 stupňov, vymeniteľný volant - replika 7:10 volantu FERRARI 458 CHALLENGE, presné a odolné bezkontaktné snímanie pohybu s rozlíšením 16-bit - 65536 hodnôt, dva pedále s dlhým vedením, progresívnym odporom a možnosťou nastavenia polohy, 13 tlačidiel, D-Pad, kvalitná konštrukcia, vysoká stabilita, pre platformy PS3, PS4 a PC.
247,20 €
296,60 €
(8 935,60 Sk)
THRUSTMASTER Pedálová sada T3PA
Precízna pedálová sada v kovovom prevedení, 3 pedále (plyn, brzda, spojka), široké možnosťami nastavenia polohy, uhla a výšky pedálov, možnosť nastaviť odporu brzdového pedála, kompatibilný s volanty T-Series Racing Wheel.
92,60 €
111,10 €
(3 348,50 Sk)
THRUSTMASTER Pedálová sada T3PA-PRO
Realistická sada troch pedálov T3PA-Pro Vám poskytne perfektnú stabilitu a skvelý pocit z jazdy. Ich unikátny dizajn Vám umožní nastaviť ich do dvoch rôznych pozícií: Floor-mounted position (F1 štýl) - v polohe na podlahe v štýle Formula 1 a Suspended position (GT štýl) - v zavesenej polohe v GT štýle
127,90 €
153,50 €
(4 624,70 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále T150
Sada volantu a pedálov s plynulým a hladkým Force Feedback s neuveriteľne rýchlou odozvou a realistickým silovým účinkom, certifikácia pre PS4, PS3. Možno tiež použiť aj na PC.
144,50 €
173,40 €
(5 223,10 Sk)
THRUSTMASTER Volant F1 Add-On Ferrari 458
Vymeniteľný volant pre volanty značky Thrustmaster, konkrétne rady T300, T500 a TX. Exkluzívna replika originálneho volantu Ferrari F1 2011 "Ferrari 150. Italia" v licencii spoločnosti Ferrari.
126,60 €
151,90 €
(4 575,70 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále TX Ferrari 458
Kvalitný volant s pedálmi a červenou gumovou textúrou v štýle Ferrari 458 Italia, kovový set pedálov s upevňovacím systémom, brzdový pedál s progresívnym odporom, 2 veľké páčky sekvenčného radenia, priemer volantu 28 cm, "Force Feedback" odozva s vlastnosťami BLDC motora. Kompatibilný s PC a Xbox ONE, Xbox ONE S a Xbox ONE X
248,10 €
297,70 €
(8 968,80 Sk)
THRUSTMASTER Volant a pedále Ferrari RED
Kvalitný volant s pedálmi a červenou gumovou textúrou v štýle Ferrari, 2x široké pohodlné pedále s nastaviteľným sklonom, brzdový pedál s progresívnym odporom, 2 digitálne páčky sekvenčného radenia, 11 akčných tlačidiel, D-Pad, kompatibilita s väčšinou závodných hier na PlayStation 3 a PC
49,50 €
59,40 €
(1 790,00 Sk)
THRUSTMASTER Volant Ferrari 599XX EVO30
Priam zberateľský kúsok medzi volantmi: Thrustmaster 599XX EVO 30 Wheel Add-On Alcantara Edition Vám umožní vcítiť sa do pocitov pretekára F1 - vďaka autentickému Alcantarovému povrchu, ktorý sa používa na originálne Formula 1 volanty.
110,90 €
133,10 €
(4 008,40 Sk)
Pre hráčov :: Hračky/Roboty :: Drony

Bez DPH / s DPH

SPHERO SPRK+
Sphero SPRK+ je atraktívna magická guľa, ktorú intuitívne ovládate nakláňaním, dotýkaním a pohupovaním pomocou inteligentného telefónu či tabletu s operačným systémom Android, iOS alebo Windows. Sphero SPRK+ Vám ukáže novú dimenziu zábavy. Veľkosťou je vhodný na nosenie a zmestí sa do vačku v bunde, tašky do školy a vďaka tomu ho môžete nosiť všade so sebou
117,60 €
141,10 €
(4 251,40 Sk)
SPHERO Mini M001WRW
Najmenšia robotická guľa na svete SPHERE Mini. Ovládaná diaľkovo pomocou mobilného telefónu či tabletu. Bluetooth s dosahom až 10m. Pohybuje sa rýchlosťou až m / s. Možnosť hrania 3 hier pomocou aplikácie. Možnosť programovania cez JavaScript pomocou Sphere Edu aplikácie. Gyroskop. Akcelerometer. LED svetlá.
54,20 €
65,00 €
(1 957,70 Sk)
DJI kvadrokoptéra dron Mavic Pro Fly More Combo
Veľmi kompaktný dron / kvadrokoptéra plný špičkovej technológie, ktorý ľahko zložíte do batohu. Kamera so snímačom 1 / 2.3" CMOS 12,35Mpx, objektív s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm, svetelnosť f / 2.2, zorný uhol 78,8 °, video v rozlíšení až 4K s rýchlosťou 30 sn./s., Spomalenie Full HD a HD video, úplne nový systém pre prenos s dosahom až 7 km, 5 optických senzorov, 24 výkonných výpočtových jadier, rad technológií pre jednoduché ovládanie, batéria s výdržou až 27 minút letu, špeciálny set obsahujúci prepravný batoh, nabíjač s autoredukcí, nabíjací hub pre 4 akumulátory, nabíjací adaptér k power banke a 2x pohonný akumulátor navyše.
1 055,50 €
1 266,60 €
(38 158,40 Sk)
DJI kvadrokoptéra dron Phantom 4 Pro 4K Ultra HD
Kvadrikoptéra Phantom 4 Pro s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, s video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a moho ďalšími funkciami.
1 416,80 €
1 700,20 €
(51 219,80 Sk)
DJI kvadrokoptéra dron Mavic 2 ZOOM 4K Ultra HD
DJI Mavic 2 Zoom je kompaktný dron s 1/2.3" CMOS čipom a objektívom s dvojnásobným optickým zoomom 24-48 mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 12 Mpix a nahrávať v 4K (30fps). Letový čas 31 min. Letová vzdialenosť 18 km
1 142,40 €
1 370,90 €
(41 299,90 Sk)
DJI kvadrokoptéra dron Mavic 2 PRO 4K Ultra HD
Kompaktný dron s kamerou HASSELBLAD L1D-20C s 1" CMOS čipom a objektívom 24mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 20 Mpix a nahrávať vo 4K (30fps). Letový čas 31 min. Letová vzdialenosť 18 km
1 371,10 €
1 645,30 €
(49 566,20 Sk)
RYZE kvadrokoptéra dron Tello RC Dron selfie
Selfie dron vyrobený firmou Ryze Tech v spolupráci s firmami DJI a Intel. Malý, 80g vážiaci dron je vybavený vstavanou HD kamerou, ktorá vyhotovuje videa s rozlíšením 720 / 30p a fotky s rozlíšením 5MPx, s možnosťou FPV náhľadu v HD kvalite a prenosom na vzdialenosť 100m
99,70 €
119,60 €
(3 604,40 Sk)
DJI Fly More Kit pre Mavic 2 Zoom/Pro
DJI FlyMore Kit pre Mavic 2 Zoom / Pro obsahuje 2 inteligentné batérie, nabíjačku do auta Mavic 2, nabíjačku, adaptér, ktorý môžete zmeniť na power banku, menej hlučné vrtule a Mavic 2 tašku. Obe batérie majú kapacitu 59,29Wh a maximum letu je 31 minút. So zabudovaným DJI inteligentným Battery Management systémom je stav batérie monitorovaný a reportuje stav v reálnom čase.
346,70 €
416,00 €
(12 532,30 Sk)
DJI Phantom 4 Series Intelligent Flight Battery
Batéria pre Phantom 4 Pro / Adv. 5870mAh, 15.2V LiPo 4S, batéria je špeciálne navrhnutá pre Drone série Phantom 4 Pro / Adv, poskytujúci optimálny výkon. Podporuje 30 minút letu. Aplikácia DJI GO 4 zobrazuje výdrž batérie a vypočítava zostávajúci čas letu podľa preletenej vzdialenosti.
172,90 €
207,40 €
(6 249,50 Sk)
Pre hráčov :: Playstation :: Príslušenstvo

Bez DPH / s DPH

EVOLVEO Fighter F1, bezdrôtový gamepad
Univerzálny bezdrôtový gamepad určený pre využitie ako s PC, tak aj ako ovládač pre hraciu konzolu PS3, Android box alebo Android smartphone. Ovládač disponuje výkonným 32bitovým MCU čipom alebo tiež radom tlačidiel, funkcií, dvojicou presných joystickov, osemsmerným D-padom a duálnymi vibráciami. Konektivita gamepadu: Bluetooth, 2,4 GHz alebo USB kábel. Napájanie je zabezpečené vysokokapacitná Li-Ion batériou 600 mAh. Súčasťou balenia je tiež odnímateľný nastaviteľný klip pre pripojenie inteligentného telefónu na gamepad.
27,50 €
33,10 €
(995,70 Sk)
Pre hráčov :: Gamepady :: rôzne

Bez DPH / s DPH

TRACER Gamepad RECON PC
Gamepad určený pre PC, Dodatočné funkcie: TURBO, CLEAR, Dĺžka vodiča (m): 1,5, Dualpad: 4-smerový, Funkcia vibrácií: Áno, Množstvo tlačidiel: 15
6,52 €
7,82 €
(235,70 Sk)
SBOX Buetooth Controller GP-2024
SBOX Bezdrôtový ovládač, bluetooth Gamepad, rozmery: 170 mm x 120 mm x 65 mm, hmotnosť: 206 g, batéria: nabíjateľná batéria 350mAh, doba nabíjania: 2 hodiny, podpora: Android 3.0+, iOS 9.3.2+, kompatibilné so zariadeniami Android ... smartphonmi, tabletmi, televízormi Android, Windows PC (cez micro USB kábel)
24,10 €
28,90 €
(872,10 Sk)
SBOX GP-2009, 3v1 Gamepad USB/PS2
PC / PS2 / PS3 joystick. Podporuje porty: USB / PS2 pre PC, PS2 a PS3. Ergonomický dizajn poskytuje komfort pri hraníí. Povrch je špeciálne potiahnutý - zabraňuje skĺznutiu ruky, 2 analógové ovládače - citlivé tlačidlá a 4 digitálne tlačidlá pre vynikajúcu presnosť. Funkcia vibrácií, Double Shock. Dĺžka kábla 2 m. Kompatibilné s: Win98 / 2000 / ME / XP / Vista / Win 7 / Win8. Rozmer: 18 x 8 x 25mm
15,70 €
18,80 €
(567,90 Sk)
SBOX GP-709, Gamepad USB
Gampepad s portom USB 2.0 pre PC. Ergonomický dizajn poskytuje pohodlie pri hraní. Povrch špeciálne potiahnutý - zabraňuje skĺznutiu ruky. Dĺžka kábla 2 m. Kompatibilné s: Win98 / 2000 / ME / XP / Vista / Win 7 / Win8
5,95 €
7,14 €
(215,20 Sk)
Web design: aha :: Internet na tri písmená - vyhľadávač a organizér - obľúbené záložky, linky, odkazyaho :: Internet na tři - Arzenál hyperodkazů - Vyhledávač, katalog a organizér linků (olíbené záložky - bookmarks) Online hry zdarma Online hry zdarma Free Software DownloadFree Software 2 Download.